Spectaculaire vuurwerk- en lasershow in Irispark

Spectaculaire vuurwerk- en lasershow in IrisparkEen spectaculaire vuurwerk- en lasershow na afloop van een drukbezochte Ballonnentaptoe in Oegstgeest. Drie fanfares, veel sportclubs en heel veel kinderen trokken door het dorp en werden daarna getrakteerd op een hele mooie show vanuit het Irispark.

Het was even wachten tot de zon was verdwenen, maar toen ging het echt los daar in het Irispark. Laserstralen kropen over het gebouw aan de overzijde, terwijl er schitterend vuurwerk boven het park uittroonde! Compleet met stemmige muziek was dit toch een uniek evenement in Oegstgeest aan de vooravond van de troonswisseling morgen.

Morgen hoeft u niet thuis te blijven om iets van de rechtstreekse uitzendingen vanuit Amsterdam te missen! Bij zowel het gemeentehuis als de Hofdijck staan vanaf de eerste uitzending grote schermen voor u klaar!

Geplaatst in 2013, Nieuws.