Langdurige samenwerking Ronde Tafel en Oranjevereniging

IMG_1823Al meer dan twintig jaar verzorgt de Oegstgeester serviceclub De Ronde Tafel het gezellige terras tijdens het middagfeest op Koninginnedag. Doel van het harde werk door vele ‘tafelaars’ is fondsen werven voor een Goed Doel. Na het ondertekenen van een intentieverklaring die een langdurige samenwerking tussen De Ronde Tafel en de Oranjevereniging garandeert, werd Tafelvoorzitter Martijn van Delft de bekende Oranjeverenigingsjaal omgehangen door Oranjeverenigingvoorzitter Joop Verdonk.

Goede Doelen

Dit jaar staat het terras in het teken van twee goede doelen. De Dr. LeShan Stichting, het centrum voor psychosociale begeleiding van mensen met kanker en hun naasten in de regio Zuid  Holland-Noord en de Stichting Jongeren op Kamp – kortweg SJOK – dat betaalbare vakantieweken organiseert voor lichamelijk gehandicapte jongeren.  Meer informatie vind u op de websites www.leshan.nl en www.sjok.tk
Geplaatst in 2008, De Sjaal, Nieuws.