Uitslag kleurplaat wedstrijd en stoepkrijttekening wedstrijd

De winnaars en winnaressen van de kleurwedstrijd en de stoepkrijttekening wedstrijd zijn bekend. In bijgaand filmpje maakt onze burgemeester Emile Jeansch bekend wie er heeft gewonnen.

Het was naar zijn mening niet echt makkelijk om winnaars te kiezen. En in zijn  filmpje heeft hij daarom een verrassende mededeling! De meeste van de tekeningen heeft de burgemeester nog net in het echt kunnen zien. Nu zijn ze alleen nog op de website te zien. Op Koningsdag was het weer nog mooi maar minder dan een dag later waren alle inzendingen door de regen weggetoverd!

Wij bedanken de burgemeester voor zijn kundige jurering.

De prijswinnaars krijgen via de e-mail een bericht toegestuurd. Daarbij zit een voucher die bij de Rijnlandse Boekhandel kan worden ingeleverd! 

Geplaatst in Nieuws.