De Ronde Tafel brengt Koningsdag bij U thuis!

Op maandag 27 april vieren we Koningsdag! Normaal met kinderspellen bij het gemeentehuis, kermis of een drankje en de dikke bandenrace op de Hofdijck. Dit jaar helaas niet en daarom brengen wij als Ronde Tafel, Koningsdag graag bij u thuis.

Een Oud-Hollandsche spellendoos voor de kinderen met o.a. koekhappen, blik gooien… en een wijntje voor de ouders.

Waarom? Voor de gezelligheid maar ook om geld op te halen voor het Willem Alexander Kinderziekenhuis (onderdeel van het LUMC). Draagt u dit doel een warm hart toe en heeft u zin om van Koningsdag een feest te maken?

Via dit formulier  https://forms.gle/MT1uDMv1dnRZ5Ci26 kunt u een bestelling plaatsen, die in het weekend voor Koningsdag bij u in Oegstgeest e.o. wordt bezorgd.

Voor de flyer, klik onderstaande link aan

20200415_KD2020_RToegstgeest

Alvast dank namens De Ronde Tafel Oegstgeest

Partner Oranjevereniging Oegstgeest

Geplaatst in Nieuws.