Programma 2013

Feestprogramma Koninginnedagviering 2013

Download Oranjeprogramma2013 (Pdf 3,9 Mb)

Het programma boekje is hier digitaal door te bladeren.

Vrijdag 26 april
09.00 Koningsspelen Basisscholen en sportverenigingen
20.15 Klaverjastoernooi – Clubhuis UDO

Zaterdag 27 april
14.00 Opening expositie Koningshuis in herinneringsmuseum – Rustenborch
18.00- 24.00 Groot K(r)oningsfeest – Kasteel Oud-Poelgeest

Maandag 29 april
13.00- 23.00 Kermis – Evenementenplein
14.00- 16.30 Seniorenmiddag – Poffertjeskraam
20.00 Taptoe Oegstgeest – Sporthal De Cuyl (19.30 verzamelen)
20.30 Onthullen Koningslinde – Lange Voort/ Irislaan
21.00 Oranje bal met live muziek verzorgd door De Deik – De Kratong
± 22.00 Lasershow (na zonsondergang)- Irispark

Dinsdag 30 april
08.30 Ontbijt met gedecoreerden en Vrienden van de Oranjevereniging & open inschrijvingen – Restaurant de Beukenhof
09.00 Optocht, met als thema ‘ Koningin en Koning’ – vanaf Hofdijck via de Beukenhof naar Gemeentehuis
09.00 Koffie en krentenbollen – Park gemeentehuis
09.25 Vlag hijsen door scoutinggroep Shawano’s – Park gemeentehuis
O9.30 Toespraak burgemeester en aubade – Podium gemeentehuis
09.50 Aanvang Kinderspelen – Tuin gemeentehuis
09.50- 10.30 Optreden Zeemanskoor Rumor di Mare – Podium gemeentehuis
10.00 Koffie & oranje gebak door Ronde Tafel Oegstgeest – Hofdijck
10.00- 18.00 Activiteiten – Buurthuis de Kratong Buitenlust
• Springkussen
• TV- schermen
• BBQ
10.30- 24.00Kermis – Evenemenentenplein
10.30- 10.50 Balkonscène, toespraak Prinses Beatrix en Koning Willem Alexander – Raadszaal Led schermen Hofdijck
11.00-11.30 uur Optreden Zeemanskoor Rumor di Mare – Podium Hofdijck
11.00- 12.30 Ringsteken – Wilhelminapark
11.00- 11.30 Optreden Zeemanskoor Rumor di Mare – Hofdijck
11.00 Muzikale rondgang bejaardenzorgcentra – Het Witte Huis, Nova Zembla, Rustenborgh, van Wijckerslooth en Hofwijck
10.00- 19.00 Gezellig terras Ronde Tafel Oegstgeest – Hofdijck
11.30 Tonknuppelen – Hofdijck
12.30- 13.30 Optreden Big Band Oegstgeest – Hofdijck
13.00- 14.15 Trottoirtekenen & prijsuitreiking – Gemeentecentrum
13.00 Prijsuitreiking Ringsteken – Wine & Dine
13.00-18.00 Middagactiviteiten – Hofdijck
• Klimwand
• Karaoke/ dance event
• Reuzen tafelvoetbal
• Jeugdcircus
• Pannavoetbal
• Springkussen
14.00- 15.30 Inhulding Nieuwe Kerk LED schermen – Hofdijck – Kratong Buitenlust
15.30 Dierenkeuring – Hofdijck
15.30- 17.00 Dikke-banden-race – Hofdijck e.o. (Inschrijven)
15.30 Penaltyschieten – Hofdijck/ Tromplaan
15.30 Touwtrekken basisscholen – Hofdijck
15.45- 18.30 Optreden Satisfy & DJ – Podium Hofdijck
19.45 Bridgedrive – Leo Kannerschool
21.00 Oranjebal – De Gouwe

Woensdag 1 mei
13.00- 23.00 Kermis – Evenementenplein

Donderdag 2 mei
13.00- 23.00 Kermis – Evenementenplein

Vrijdag 3 mei
13.00- 23.00 Kermis – Evenementenplein

Zaterdag 4 mei
13.00- 18.00 Kermis – Evenementenplein
19.45 Luiden van de kerkklokken
19.40 Herdenking van de gevallenen thema: ‘Vrijheid, spreek je af’ – Bos van Wijckerslooth

Zondag 5 mei
07.00 Start Kindervrijmarkt – Vergunde plekken
09.30 Vijf- mei- jaarmarkt – Kempenaerstraat
10.30- 23.00 Kermis – Evenementenplein

Zondag 1 september
13.00 – 17.00 uur Springkussenfestival – De Kempenaerstraat